icon-vegan
icon-gluten-free
icon-keto-friendly
icon-non-gmo
icon-nothing-artificial
icon-zero-sugar
Nutrition Facts for Default Title
Nutrition Facts for Default Title
Nutrition Facts for Default Title
Nutrition Facts for Default Title
Nutrition Facts for Default Title
Nutrition Facts for Default Title
Nutrition Facts for Default Title
Nutrition Facts for Default Title
Nutrition Facts for Default Title
Nutrition Facts for Default Title
Nutrition Facts for Default Title
Nutrition Facts for Default Title

You Might Also Enjoy

Customer Reviews

Based on 4058 reviews
90%
(3636)
10%
(402)
0%
(10)
0%
(2)
0%
(8)
E
Ellen S. (United States)
Crunch mix snack delicious yet healthy

Love these snacks. One ounce satisfies my craving for a snack in the afternoon and I also know that I'm eating something more healthy! Delicious!

D
Doreen A. (United States)
Weight Watcher and Diabetic Friendly

My comments are about the Keto Friendly Catalina Crunch. The one ounce serving of Cheddar Crunch Mix, is very good! Not only does it taste delicious but it is only 3 WWpoints , low in carbs and sugar. I feel like I am getting a real tasty treat when I munch on these.

I'm looking forward to trying the other items I purchased.

S
SARA A. (United States)
Well

purchased 8 cereals and the 4 snack packs. Not allot inside the snack pack bags but the taste is amazing. Super flavorful, my favorite is the ranch. The cereal is also flavorful and the half cup definitely fills you up each meal. It stays crunchy in milk and can be used as another amazing snack. I originally found this at Costco and loved it!! Other flavors are worth the money.

E
Elizabeth T. (United States)
DELICIOUS!

I bought the variety flavor package. The flavors are spot on and I LOVE the crunch! A little pricy but... worth it!

A
A.C. (United States)
Worth a try

I bought the 4 package promotion and am half way through them.
The taste is fine, and the fiber content is nutritious.
The package suggests there are 7 servings in each... At my normal breakfast filling of the bowl, I managed to eke out two servings.
At the promotion price of about $10 per package, 7 servings is a little high priced, but two servings is over my tolerance.
Thanks for the opportunity. I'm not sorry I tried it.